Прибуткові професії: у який будівельний технікум піти вчитися

Прибуткові професії: у який будівельний технікум піти вчитися

 

Будівельні професії будуть актуальні в усі часи: міста розростаються, чисельність населення збільшується. Робота по будівництву пов’язана не тільки з житловими приміщеннями, але і з інфраструктурою: школи, медичні установи, торгівельні центри, дороги. Не думайте, що професія будівельника передбачає виключно роботу на будівництві, список професій в цій галузі досить великий. Щоб знайти одну з них, потрібно вступити в будівельний коледж або архітектурний університет і постійно розвиватися.

Три причини поступити у Київський будівельний університет

Вибираючи своє майбутнє, ми хочемо, щоб наша професія була затребувана і високооплачувана, з перспективою розвитку. У цьому випадку варто звернути увагу на архітектурно- будівельні ВУЗи України. Ось три причини вибрати професію в галузі будівництва:

  1. Нерухомість постійно зростає в ціні, а це значить зарплати будівельників збільшуються. У цій галузі часто спостерігається кар’єрне зростання, тому через пару років роботи ви можете претендувати на більш високу посаду з відповідною зарплатою.

  2. Ви завжди будете затребувані на ринку праці. Будівництва розгортаються скрізь і всюди. Кваліфіковані фахівці потрібні в багатьох регіонах України. Закінчивши строительный техникум, ви точно не залишитеся без роботи.

  3. Технології будівництва постійно розвиваються, з»являються нові матеріали і сучасні методи. У вас буде можливість постійно розвиватися, і рости в своїй професії. Ваша конкурентоспроможність теж підвищиться і шансів знайти роботу в престижній компанії стане більше.

Це далеко не всі переваги цієї професії. Ваш статус у суспільстві підвищиться, адже всі поважають представників цієї галузі. Ви зможете спроектувати і побудувати свій власний будинок, не переплачуючи інженерам і проектувальникам. Зробивши вибір на користь будівельного вузу, ви забезпечите собі гідне майбутнє.

Технікуми Києва: побудуй своє майбутнє

Попри загальну думку, список професій в строительных училищах Киева не обмежується інженером і архітектором. Ви можете вибрати будь-яку професію за своїми здібностями.

Інженер-будівельник – один з найважливіших людей на будівництві. Він займається проектуванням будівельних конструкцій. Йому необхідно враховувати багато факторів, таких як системи опалення, водопостачання, енергопостачання та інші комунікації.

Архітектор – більш творча професія, підходить для людей з художнім смаком. Вони займаються розробкою дизайну будівель і споруд.

Геодезист – це фахівець в області вивчення місцевості. Він проводить інструментальну зйомку місцевості, робить розрахунки, веде спостереження за житловими будівлями і спорудами.

Економіст. Як і в будь-якій іншій галузі, економіст складає розрахунки собівартості об’єкта, веде облік і планування доходів і витрат проекту.

Технолог працює разом з інженером і займається технічною документацією, виконує контроль якості будівельних робіт, відстежує темпи будівництва.

Кошторисник — це фахівець з визначення вартості будівельних, ремонтних, проектних та інших видів робіт. Він займається розробкою і перевіркою кошторисної документації по об’єктах будівництва.

Це лише частина професій, якими ви можете опанувати. Якщо ви любите фізику, математику і хочете мати хороший стабільний дохід в майбутньому, вибирайте будівельно-архітектурні ВУЗи. Так ви забезпечите себе престижною, високооплачуваною роботою.

Оставьте комментарий

Ваш email адрес не будет опубликован.