Прості поради по утепленню мінеральною ватою

Прості поради по утепленню мінеральною ватою

Відомо, що такий утеплювач, як мінвата для утеплення фасадів ціна на яку доступна сьогодні кожному, має дуже високий рівень тепло- і звукоізоляції. Це дуже надійний утеплювач, який безперечно має свои особливості укладення. Його можна укласти самостійно, але потрібні навички проведення подібних робіт, використання клейовий сумішей, оздоблювальних матеріалів, монтажу гіпсокартону. Потрібно враховуваті це, при проведенни ремонту власноруч. І звичайно, правильним рішенням буде звернення в спеціалізовану компанію, яка професійно зможе виконати всі необхідні роботи.

Звичайно, мінеральна вата використовується для утеплення не тільки фасадів.
Дана стаття розповідає про те, як утеплити стелю мінватою, причому зробити це відповідно до правил і норм будівництва.
Для початку на застелений поліетиленом рівну ділянку поверхні, викладаємо минвату із згорнутого рулону. Утеплювач відрізається тільки після того, як буде виміряно відстань між балками за допомогою будівельної рулетки. Для кращого ефекту необхідно укласти вату в кілька шарів. Це дасть більш відчутний ефект.

Даним матеріалом заповнюємо весь простір, так щоб між балками не залишалося пропусків. Для зміцнення утеплювача вгорі, будемо використовувати цвяхи і тонкий дріт, з чого і будемо споруджувати кріплення. По всій довжині балок забиваємо цвяхи на невеликій відстані один від одного, приблизно 30-40 см, після цього ми натягуємо дріт на перші цвяхи. У міру того як ми укладаємо минвату, по черзі закріплюємо дріт за цвяхи. У нас виходить кріплення у вигляді сітки, яка дуже якісно буде утримувати матеріал на стелі.

Наступним етапом буде встановлення профілів для закріплення гіпсокартонних плит. Враховуйте також той факт, що потрапляння пари і вологи на утеплювач може назавжди зруйнувати його властивості. Для гідроізоляції візьмемо поліетиленову плівку.
Спочатку ми повинні розкроїти плівку по ширині и довжині всіх частин стелі. Далі в місцях закріплення плівки на металеві профілі, наклеюємо смуги будівельного двостороннього скотча. Потім починаємо приклеювати нашу гідроізоляцію.
У випадках, коли ми маємо справу з трубами і проводами, потрібно зробити в плівці отвори потрібного розміру. Подальшими нашими діями буде закріплення гіпсокартонних плит.

Оставьте комментарий

Ваш email адрес не будет опубликован.