Система тепла підлога

Система тепла підлога

 

Система тепла підлога має перевагу, перед опаленням батареями. Повітря нагрівається знизу, температуру досить тримати на рівні 25% — 30%, у звичайних батарей — 65% — 85%. Вся площа підлоги нагрівається рівномірно. Дозволяється застосовувати покриття з будь-якого матеріалу. До того ж, замовивши такий монтаж опалення у Львові, ви не тільки отримаєте відмінну якість виконаних робіт, але і прийнятні ціни на все необхідне обладнання.

При системі підігріву підлоги:

  • знижується кількість пилу в повітрі;
  • економічність теплової енергії;
  • відсутня статична електрика.

Провідником тепла є шар бетону, яким заливають елементи нагрівання (кабель, або труби). Бетон є хорошим теплопровідним матеріалом. У бетонну стяжку укладаються нагрівальні елементи. Робота системи тепла підлога здійснюється за допомогою колектора виходу. Подає вентиль управляється вручну або з термостата, який знаходиться в кімнаті. Вентиль на зворотному колекторі, проводить регулювання потоку води по всім петлям.

По периметру кімнати на два — три сантиметри від стіни, встановлюється опалубка, рівна висоті бетонної стяжки шість — десять сантиметрів. Заливається нижній шар бетону в три сантиметри. Після висихання укладається арматура, на неї кріпляться петлі для труб або кабелю. Монтаж проводиться таким чином. На перекриття укладається ізоляційний шар сантиметрів десять. Як ізолятор застосовують пінопласт, або пінополістерол. Термоізоляційний шар з фольги, і все накривають поліетиленом, так званий гідроізоляційний шар.

При укладанні труб, враховуються такі моменти: підлогу біля зовнішньої стіни нагріватися повинно сильніше, варто зменшити нагрів під меблями, і в приміщеннях, таких як коридор, нагрів можна зробити менше градусів до 25. Труби укладаються методом змійки. Труби кріпляться через 50 — 75 см.

До заливки верхнього шару бетоном, необхідно провести перевірку системи і лише, потім заливати верхній шар, до краю опалубки. Верхній шар бетону не більше 3 см. Після висихання обьем між стіною і підлогою залити монтажною піною, яка буде служити гідро — термоізоляцією від стіни. Так як циркуляція води відбувається в міру потреби, то система теплих підлог повинна бути забезпечена компресором, який створює тиск в петлях.

Стяжка повинна просохнути тижні три чотири, і тільки після цього можна настилати підлоги. У ванній та туалеті кращим матеріалом для теплих підлог є кераміка, для кімнат ламінат. Не бажано застосовувати лінолеум, при нагріванні він може пахнути.

Оставьте комментарий

Ваш email адрес не будет опубликован.