Світова столиця моди — тури в Мілан

Світова столиця моди — тури в Мілан

Світова столиця моди, яка під саму зав’язку наповнена бутиками, вивісками різних найпопулярніших в світі брендів, а також туристами, які прагнуть не тільки потрапити сюди в сезон знижок, але ще і відвідати визначні пам’ятки міста. Не важко здогадатися, що в даному випадку йдеться про одне з італійських міст — Мілані.
Мілан багатий не тільки на відомі бутіки, а ще й на історичні пам’ятки. Саме вони, як правило, притягують основну масу туристів в це місто.
Найбільш популярною пам’яткою Мілана є знаменита площа Дуомо. Цю площу можна називати символічним центром культури міста. Саме тут знаходиться відразу кілька найбільш відвідуваних історичних пам’яток архітектури, які люблять відвідуючи туристи, які купують тури на відпочинок в Самарі або в Казані в компанії City Travel.
Одним з цих місць є собор Дуомо. Його зведення припало відразу на кілька епох середньовіччя. Будівництво собору розпочалося в XIV столітті і тривало до XIX століття. Він розташований на великій частині площі і є гарним прикладом готичного стилю. Крім красивого зовнішнього вигляду, собор відрізняється ще й прекрасним внутрішнім оформленням, яке було зроблено відповідно до вимог середньовічної епохи.
Ще одним місцем, яке повинен відвідати кожен турист, якому вдалося купити авіаквитки онлайн в цьому напрямку, є театр Ла Скала. Цей театр ще називають храмом оперного мистецтва всього світу. На його сцені виступали багато відомих оперні актори і співаки різних часів і народів. Театр був зведений в 1777 році, а його відкриття відбулося роком пізніше. Архітектор, який займався проектуванням будівлі театру, зробив його в неокласичному стилі, який панував в Європі в ті часи.
За середині площі Дуомо знаходиться ще одна гарна пам’ятка — пам’ятник Віттроіо Еммануелю. Біля цього пам’ятника люблять собиратся туристи.
Грандіозної тріумфальною аркою відкривається відома на весь світ галерея Вітторіо Еммануеля. У галереї зосереджено багато красивих ресторанів і кафе, а також відомі книжкові магазини. Під центральним куполом галереї знаходиться мозаїчний бик. Існує повір’я, що якщо біля цього бика загадати бажання, то воно обов’язково стане реальністю.
Варто підкреслити, що гості міста дуже люблять відвідувати Королівський палац, який являє собою гарний будинок жовтого кольору. Цей палац знаходиться з правого боку від собору Дуомо. У 1943 році будівля сильно постраждала від бомбардувань. Але в наші дні палац був відреставрований і тепер тут перебувати державний музей мистецтва.

Оставьте комментарий

Ваш email адрес не будет опубликован.